CO JE UPGRADE - PLACENÉ ČLENSTVÍ ?

User avatar
admin/jejka
Posts: 268
Joined: 08 Jan 2016 17:25

CO JE UPGRADE - PLACENÉ ČLENSTVÍ ?

Postby admin/jejka » 08 Apr 2016 22:46

pokračování 4.díl ............

Upgrade - česky ČLENSTVÍ ,je program ( systém ) který zvýhodní ( samozřejmě cenově Váš členský účet ) .

ČLENSTVÍ může zakoupit u Klikaček na :

- 1 x Měsíc
- 3 x Měsíce tři
- 6 x Měsíce šest
- 12 x Měsíce dvanáct


Zakoupit můžeme různé druhy členství ( u nás je ) BRONZ - SILVER - GOLD , cizí systémy PTC můžou mít JINÉ NÁZVY ale princip druhu členství je stejný ! Čím vyšší členství - tím výhodnější podmínky !

Uvedu příklad :

BRONZ ČLENSTVÍ - má vyšší od klik za reklamu - vyšší provizi za REFERRALA - rychlejší dobu pro zaslání výplaty - možnost více Referralů atd ...

Pokud chceme zakoupit ČLENSTVÍ - je třeba mít pod sebou už nějaké REFERRALY - nemáte-li žádné,je zbytečné ČLENSTVÍ kupovat ! Někdo to řeší tím,že si pronajme od Klikačky Referraly - na 30 dní a současně si, zakoupí i členství - pronajaté Referraly je však nutné RECYKLOVAT - to znamená ,že pokud pronajatý člověk " ZA TŘI DNY až PĚT DNÍ - NEODKLIKNE " můžeme ho Recyklovat ale pozor - však za menší obnos !
U některých systémů - lze ČLENSTVÍ ZAKOUPIT s Bilance účtu ( Vámi vydělaných peněz ) a nebo poslat peníze ze svého, Internetového účtu ( PayPal,PayZa atd.. podle toho jak,který systém používá platební procesory ) .

Co ještě k ČLENSTVÍ NAPSAT - snad jen,že je nutné být aktivní každý den ,jinak se Vám provize za Referraly NEPŘIČTOU - NA VÁŠ ČLENSKÝ ÚČET !
Členství maximálně kupujte na TŘI MĚSÍCE ( myslím,že ideální doba - je měsíc ) ! Členství je důležité pro ty ČLENY ,kteří chtějí vyšší VÝDĚLEK - pokud zůstanete ve FREE ČLENSTVÍ ( třebas 6 měsíců ) Váš výdělek se bude pohybovat za měsíc v rozmezí 50,- až 100,- Kč - nepomůžou Vám ani REFERRALOVÉ ,většinou je NÍZKÉ PROCENTO PROVIZE u ČLENSTVÍ ZDARMA !

Pokud budete šetřit peníze ze svého členského účtu,je to samozřejmě - nákup bez Investice ale pokud máte nějaké lidi pod sebou - můžou být aktivní jen měsíc a vy ,zrovna jste ve Free členství máte z nich minimum a další měsíc vstoupíte do vyššího členství - může ten aktivní člen,přestat klikat ! Je potřeba RYCHLE REAGOVAT na své REFERRALY - nábory Referralů musí být INTENZIVNÍ A NEUSTÁLÉ !


poznámka : NASTAVENÍ ČLENSTVÍ - NA PTC CLICK ADS ,MÁ JINÝ SCÉNÁŘ NEŽ VÝŠE UVEDENÝ PŘÍKLAD !!!!!!!
VEDENÍ - PTC CLICK ADS
Administrátor Fóra - jejka

Return to “ČLENSTVÍ/MEMBERSHIP”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest