AKTUÁLNÍ SITUACE K VÝPLATÁM / CURRENT SITUATION make payments

Aktuální Zprávy a Novinky od vedení PTC
News and Current News from leadership PTC
Medved08

Re: AKTUÁLNÍ SITUACE K VÝPLATÁM / CURRENT SITUATION make payments

Postby Medved08 » 22 Apr 2017 11:25

Díky za info, s důvěrou budu očekávat věci příští, v minulosti jsem i přes problémy výplatu dostal.
admin/jejka

Postby admin/jejka » 22 Apr 2017 11:44

Ano - souhlasím , je třeba počkat na výsledek ,společnost slíbila ,že úhrady plateb vyřeší do 60 dnů ode dne přijetí členské žádosti o platbu na email společnosti !
VEDENÍ - PTC CLICK ADS
Administrátor Fóra - jejka
jinvo

Postby jinvo » 22 Apr 2017 15:01

Dobrý den, v lednu (kolem 20.) jsem požádal o vyplacení "astronomické částky" asi 14 USD. 60 denní lhůta na vyplacení nebyla dodržena a samozřejmě se z čekající částky k výplatě stala od 1.dubna t.r. suma na účtu. Z docela oblíbeného projektu klikačky se stal podprůměrný projekt se spoustou reklam s fantastickou odměnou 0,0001 USD tzn. cca 0,0027 Kč za 1 klik !!!
Jindřich Volf
admin/jejka

Postby admin/jejka » 22 Apr 2017 17:24

jinvo wrote:Dobrý den, v lednu (kolem 20.) jsem požádal o vyplacení "astronomické částky" asi 14 USD. 60 denní lhůta na vyplacení nebyla dodržena a samozřejmě se z čekající částky k výplatě stala od 1.dubna t.r. suma na účtu. Z docela oblíbeného projektu klikačky se stal podprůměrný projekt se spoustou reklam s fantastickou odměnou 0,0001 USD tzn. cca 0,0027 Kč za 1 klik !!!
Jindřich Volf

Jindřichu je třeba si přečíst důvody,nápady atd.. než dělat ukvapené závěry ( dneska už to,někomu psal do Fóra ) ale je třeba ,vyčkat až bude nový projekt plně připraven - funkční a zároveň společnost začne plnit své závazky !

ŘEKNU VÁM TO JEDNOU VĚTOU - VŠECHNY SYSTÉMY CO SPADNOU DO SPAMU - TO ZAVŘOU A HOTOVO ( a můžete si jít stěžovat na Lampárnu ) !
ZDE BY TO DOPADLO ZROVNA TAK - KDYBY SPOLEČNOST NEBYLA POD MÝM TLAKEM ( neřeknu Vám,co na ně mám, za páku ) ale příště si uvědomte ,že píšete do FÓRA ,které je mým vlastnictvím a Ptc Click Ads jsem odkoupil ZPĚT - TAKŽE do mého vlastnictví ( nerad bych Vás posílal na tu Lampárnu :P )
VEDENÍ - PTC CLICK ADS
jinvo

Postby jinvo » 27 Apr 2017 09:43

Všechno beru, ale musíte si dávat pozor co napíšete do odpovědí. Také se může stát, že nebudete mít nikoho s kým byste si takto "nepokecal". Konkurence je velká...
Jindřich Volf
admin/jejka

Postby admin/jejka » 27 Apr 2017 21:39

jinvo wrote:Všechno beru, ale musíte si dávat pozor co napíšete do odpovědí. Také se může stát, že nebudete mít nikoho s kým byste si takto "nepokecal". Konkurence je velká...
Jindřich Volf

Jindřichu,

určitě nemám zájem si s někým veřejně " Pokecávat " ,pokud bych měl , tak navštívím (dle mého názoru ) nejhorší aplikace - DRBNY ,co znám a to jsou SOCIÁLNÍ SÍTĚ !
Má zpráva Vás měla taktně upozornit na Vaše nevhodné vyjádření na nesprávném místě . Znáte přísloví " Pláčete hezky - ale na nesprávném hrobě " ?
Konkurenci vítám - je to potřeba, motivuje Vás to,k lepším výsledkům ! ;)
VEDENÍ - PTC CLICK ADS

Return to “NEWS od Management - PTC CLICK ADS”