Page 1 of 1

MULTIUŽIVATELSKÉ ÚČTY - PODVODNÍCI / The multi-user ACCOUNTS - crooks!!

Posted: 30 Dec 2016 20:45
by admin/jejka
Vážení přátelé !

Berte ne vědomí,že je třeba dodržovat určitá pravidla,co se týče REGISTRACÍ ( Vaší ) a REGISTRACÍ ( vašich Referrels ) !

PROČ A CO - NE ODPOUŠTÍME A ZA CO ODSTRANÍME VAŠE ÚČTY !!!

1. DO REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE VŽDY UVÁDÍME PRAVDIVÉ INFORMACE ( dříve nebo později přijdeme na chyby a pak jsme nekompromisní ) !

2. POKUD NAJDE ( bezpečnostní script ) STEJNÉ HESLO,EMAIL, atd..u UPLINE versus REFERRELS - ihned Vás zapíše do CHEAT LOGS ( hlášení podezřelých členských účtů ) mojí povinnosti a právem daným společností Computer Servis Ltd - tyto ČLENSKÉ účty - OKAMŽITĚ ODSTRANIT - bez finanční náhrady !


3. BEZPEČNOSTNÍ SCRIPT najde i duplicitní IP.adresy,sice Vás ne zapíše do CHEAT LOGS ale NE PUSTÍ VÁS DO VAŠEHO ČLENSKÉHO ÚČTU - my samozřejmě při kontrole IP.ADRESY zjistíme - více PŘIHLÁŠENÍ z jedné IP.adresy, v tomto okamžiku musíme ROZHODNOUT kdo zůstane v Ptc Click Ads a kdo bude ODSTRANĚN ! Výhodu má starší ČLEN PTC ve většině případů je ODSTRANĚN nový člen v systému ! Pokud však, je více ,jak dvě IP.ADRESY - budou ODSTRANĚNI VŠICHNI !!!!

K nám se registrují i podvodníci kteří si, zaregistrují až 15 lidí ( umějí změnit IP.adresy při registraci ) a myslí si,že to je v pohodě - takže UPOZORŇUJI :
Že o nich víme ( respektivě bezpečnostní script je zapíše ) - my je necháme,v klidu pracovat i pár měsíců a před výplatou ,všechny ODSTRANÍME - mají to za trest a my máme RADOST ,jaké úsilí vynaložili těch pár měsíců a ŽÁDNÉ PENÍZE ,jen více měsíční práce ZADARMO :lol: ( dokonce i vyděláme - kupují si členství ) :lol: !

Stane se,hlavně při stejných IP.adresách nebo ,že nový člen se ZAREGISTRUJE 2 X - protože mu ne přišel OVĚŘOVACÍ KÓD na email ,tak vidíme, že jeden účet je mrtví a druhý aktivní. Proto VYMAŽEME ten ne ověřený(mrtví) a NOVÉHO ČLENA nechám v pohodě pracovat - zde se ne jedná o podvod !